kandydatów

Etat HR Assistant

Firma: KUBO Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

HR Assistant

Dla jednej z bardziej prestiżowych korporacji na rynku trójmiejskim, szukamy obecnie kandydatów na stanowisko HR Assistant do współpracy w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych realizowanych w oddziałach firmy na całym świeci.

Obowiązki:
  • Bliska współpraca z Hiring Managerami w celu ustalenia aktualnego zapotrzebowania na wymagane stanowiska
  • Tworzenie ofert w systemie Workday
  • Priorytetyzacja zadań oraz kontrola nad kalendarzem spotkań
  • Zapewnienie pozytywnego doświadczenia kandydatom w trakcie trwania całego procesu rekrutacyjnego, od zgłoszenia po onboarding
  • Zarządzanie dużą ilością poufnych danych osobowych, w tym wewnętrzną bazą kandydatów
  • Pozyskiwanie niezbędnych dokumentów oraz zapewnienie zgodności z przepisami i procedurami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego
Wymagania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (administracja, działy HR)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
  • Znajomość narzędzi CRM (Candidate Relationship Management)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2)
  • Gotowość na pracę w godzinach popołudniowych (start między 11 a 13)
Oferujemy:
  • Forma współpracy: umowa o pracę lul B2BU
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport
  • Możliwość rozwoju w branży HR, w międzynarodowym środowisku
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.