kandydatów

Etat Senior QA Engineer

Firma: KUBO Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Senior QA Engineer
Gdańsk

Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Senior QA Engineer do długoterminowej współpracy w zakresie zapewnienia jakości dla procesu tworzenia oprogramowania.

Zadania:
  • Dbanie o jakość i kompatybilność oprogramowania.
  • Współpraca z zespołem developerskim.
  • Udział w rozwoju istniejącego frameworku do testów.
  • Przeprowadzanie testów automatycznych i manualnych.
  • Wdrażanie i ulepszanie procesu testowego.
Wymagania:
  • Umiejętność projektowania scenariuszy i przypadków testowych.
  • Zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania.
  • Doświadczenie z testami automatycznymi (Java).
  • Znajomość Selenium / Cucumber / Wiremock / Restassured.
  • (Atut) Znajomość FitNesse.
  • (Atut) Doświadczenie w konfigurowaniu środowiska testowego (Docker).
Oferujemy:
  • Pracę zdalną, hybrydową lub z biura w Gdańsku.
  • Współpracę długoterminową w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie na poziomie 14 000 – 19 000 PLN brutto/m-c.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.