Etat Specjalista ds. Marketingu / Social Media z językiem rosyjskim

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli klienci są entuzjastycznie nastawieni do twoich kompetencji i życzliwości na długo po kontakcie z Tobą, to TELUS International jest idealnym miejscem dla Ciebie. To wyjątkowy talent, aby sprawić, by ludzie czuli, że są w dobrych rękach. Jeśli szukasz pracy w obsłudze klienta o najlepszej jakości, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Specjalista ds. Marketingu / Social Media z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoja zadania:
  • Codzienne kontaktowanie się z nowymi i istniejącymi klientami (agencjami lub reklamodawcami) przez telefon, czat i e-mail, identyfikowanie możliwości sprzedaży i dostarczanie tym firmom najlepszych rozwiązań
  • Poprawa jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie optymalnego i odpowiedniego dostosowania produktu
  • Zarządzanie portfelem klientów SMB z odpowiedzialnością za wzrost przychodów
  • Udzielanie pomocy przed- i posprzedażowej
  • Tworzenie historii sukcesu reklamodawców, którzy odnieśli sukces w rozwijaniu swojej działalności dzięki użyciu produktów
  • Korzystanie z różnych narzędzi do komunikacji z klientem i zapewnienia mu sukcesu
Twój profil:
  • Absolwent studiów licencjackich
  • 1 do 3 lat doświadczenia w zakresie marketingu cyfrowym lub organizacji sprzedaży online
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi systemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Osoba, która potrafi dotrzymać terminów i lubi pracować w konkurencyjnej sprzedaży wewnętrznej
  • Proaktywne nastawienie w odniesieniu do identyfikowania problemów i możliwości, a także do komunikacji z klientem
  • Wysoka motywacja oraz zorientowanie na cel
  • Umiejętności kreatywnego podejmowania decyzji oraz umiejętność samodzielnej pracy
  • Duża dbałość o szczegóły
  • Zdolność do wielozadaniowości i pracy pod presją
Oferujemy:
  • Elastyczne planowanie grafiku dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Prywatna opieka medyczna i zniżka na siłownię