kandydatów

Etat Brygadzista placówki szpitalnej

Firma: DGP Clean Partner Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i dużą energią, których cechuje pozytywne myślenie i podejście do życia z bagażem wiedzy i doświadczenia, dlatego odnosimy wspólny sukces, dołącz do naszego zespołu i zostań jego współtwórcą ...

Brygadzista placówki szpitalnej
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: DGP/07/08/2021

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie nadzór i kontrola podległych pracowników, organizacja pracy, szkolenia, raportowanie wykonanych zadań do kierownika.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • ogólna wiedza z zakresu usług sprzątania,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników

mile widziane posiadanie szczepień WZW typ B, badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 (sporadyczne dyżury w weekendy)
  • szkolenie stanowiskowe, wsparcie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. w Legnicy na ul. N.M. Panny 5e przetwarzał moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.