Etat Specjalista / Specjalistka ds. rejestracji produktów i kontroli jakości

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

 Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. rejestracji produktów i kontroli jakości
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Wsparcie w realizacji procesów związanych z wprowadzaniem produktów na rynek,
  • Weryfikacja specyfikacji produktów pod względem jakościowym z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa,
  • Ocena dokumentacji rejestracyjnej produktów,
  • Sprawdzanie i przygotowywanie znakowania etykiet zgodnie z polskimi przepisami,
  • Współpraca z urzędem rejestracji i innymi organami rejestracyjnymi lub kontrolnymi,
  • Monitorowanie zmian w wytycznych i wymogach prawnych,
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami badawczymi i certyfikującymi, placówkami R&D, dostawcami,
  • Bieżąca kontrola jakości produktów i organizacja audytów jakościowych,
  • Zarządzanie reklamacjami jakościowymi,
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji w powierzonym obszarze.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci kierunków: farmaceutycznych, biotechnologicznych, chemicznych lub pokrewnych,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w firmie farmaceutycznej lub doświadczenie w pracy w dziale jakości w branży wyrobów medycznych, kosmetycznych, farmaceutycznych lub pokrewnych,
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących wyrobów farmaceutycznych,
  • Znajomość systemu jakości GMP w farmacji,
  • Umiejętność interpretacji norm, dyrektyw, wymagań prawnych,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, orientacja na realizację celów,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomości systemu HACCP i/lub normy ISO 9001: 2008/ 9001:2015.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • W stacjonarną pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • Obecność trenera wewnętrznego,
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych,
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.