kandydatów

Etat Referent

Firma: Wojewódzki Sztab Wojskowy w Gdańsku miejsce pracy: Gdańsk

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Gdańsku
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 83115

Warunki pracy

warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca w siedzibie urzędu i sporadycznie w terenie;

  • praca administracyjno- biurowa wykonywana w pozycji siedzącej, przy monitorze ekranowym.

miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie;

  • wymuszona pozycja ciała;

  • naturalne i sztuczne oświetlenie w pomieszczeniach;

  • brak windy w budynku (3-piętrowych), brak podjazdów wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zakres zadań

  • Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie korespondencji jawnej w urządzeniach oraz wprowadzanie do systemu elektronicznego obiegu dokumentów SI ARCUS oraz przekazywanie materiałów otrzymanych, wysyłanych oraz wytwarzanych na potrzeby wewnętrzne WSzW.
  • Współudział w rozliczaniu wykonawców z powierzonych im dokumentów zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej.
  • Obsługa korespondencji poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) w zastępstwie operatora głównego.
  • Udział w zapewnieniu ciągłości pracy kancelarii ćwiczebnej.
  • Uczestniczenie w kompletowaniu dokumentów otrzymanych i wytworzonych w czasie ćwiczenia (treningu) stanowiących wartość archiwalną lub szkoleniową do teczki przedmiotowej (zgodnie z rzeczowym wykazem akt) zawierającej całość dokumentacji za dane ćwiczenie (trening).
  • Uczestniczenie w przygotowaniu kancelarii tajnej do kontroli okresowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli „tajne”;
  • znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych;
  • znajomość zasad pracy biurowej;
  • umiejętności: współpracy z innymi, dokładność, rzetelność, systematyczność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • szkolenie specjalistyczne personelu kancelarii tajnych;
  • umiejętność pracy w elektronicznym obiegu dokumentów;
  • poświadczenie bezpieczeństwa dopuszczające do informacji niejawnych o klauzuli „TAJNE” wydane przez SKW lub ABW.