kandydatów

Etat Młodszy asystent d/s marketingu i pr

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Gdańsk

MPiPS - PGP
Młodszy asystent d/s marketingu i pr
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: PSZ-ZOPS/28528310
OBOWIĄZKI:
praca nad kampaniami reklamowymi, FB, Instagram, Youtube...udział w Konferencjach i Forach Ekonomicznych,kontakt z klientem korporacyjnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wysoka kultura osobistaPo zakończonej praktyce istnieje możliwość podpisania umowy o pracę.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP