Etat Specjalista ds. sprzedaży i digital marketingu w social media

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Jeżeli Twoje kompetencje oraz podejście do klienta są dla innych inspiracją, to TELUS International jest miejscem dla Ciebie. To wyjątkowy talent, który sprawia, że ludzie przez telefon czują się, jakby byli w najlepszych rękach. Jeśli chcesz prowadzić obsługę klienta na najwyższym poziomie, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy.

Dla naszego zespołu w Gdańsku aktualnie poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży i digital marketingu w social media

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:
  • Reprezentowanie wiodącej na świecie marki w branży social medalia i digital marketing
  • Codzienne kontaktowanie się z nowymi i obecnymi klientami (agencjami lub reklamodawcami) przez telefon, czat i e-mail, identyfikowanie możliwości sprzedaży i dostarczanie tym firmom najlepszych rozwiązań reklamowych dla ich celu biznesowego
  • Poprawa jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie optymalnego i odpowiedniego dostosowania produktu
  • Zarządzanie portfelem klientów SMB z odpowiedzialnością za wzrost przychodów
  • Udzielanie pomocy przed- i posprzedażowej
  • Stawianie pozytywnego doświadczenia oraz satysfakcji klienta na pierwszym miejscu
  • Korzystanie z różnych narzędzi do komunikacji z klientem i zapewnienie mu drogi do sukcesu
Twój profil:
  • 1 do 3 lat doświadczenia w zakresie digital marketing lub organizacji sprzedaży online
  • Doświadczenie w pracy z różnymi wskaźnikami wydajności i celami sprzedaży
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie ojczystym z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Podejście zorientowane na zadowolenie klienta z umiejętnościami doradczymi w zakresie sprzedaży
  • Zdolności analityczne z umiejętnością interpretacji danych i trendów
  • Wysoka motywacja oraz zorientowanie na cel
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją
  • Swoboda w rozmawianiu z klientami poprzez telefon, czat lub e-mail
Oferujemy:
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie do pracy
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjne bonusy uznaniowe
  • Wysoce zmotywowany i oddany zespół z płaską hierarchią i nieformalną kulturą
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Prywatna opieka medyczna