kandydatów

Etat Nauczyciel przedszkolny

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Nauczyciel przedszkolny
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5957
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć zgodnie ze scenariuszem szkolnym, tworzenie planów miesięcznych i rocznych, prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami, sporządzanie opinii o dzieciach, uczestniczenie w radach pedagogicznych, spotkaniach z rodzicami, współpraca z innymi pracownikami placówki dla dobra dziecka, organizacja i uczestniczenie w imprezach, wycieczkach, dbanie o ład w miejscu pracy, tworzenie ozdób okolicznościowych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-14.30 lub 9.00-15.00 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie: edukacja przedszkolna lub pedagogika wczesnoszkolna, pedagogika z kwalifikacjami nauczycielskimi, pedagogika (mile widziani studenci ostatnich lat). Doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane. Znajomość literatury dziecięcej, zabaw i piosenek przedszkolnych, kreatywność, optymizm, empatia oraz chęć rozwoju osobistego.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy