kandydatów

Etat Analityk biznesowy

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/9777
OBOWIĄZKI:
Uczestniczenie jako ekspert merytoryczny w rozwoju, testowaniu i wdrażaniu nowych narzędzi/systemów i produktów związanych z trwającym procesem transformacji biznesowej.Pełnienie roli punktu kontaktowego w sprawach technicznych i operacyjnych napotykanych w codziennej działalności i/lub doraźnych zapytaniach związanych z procesem dotyczącym instrumentów pochodnych. Śledzenie trendów problemów i eskalacja w razie potrzeby.Weryfikacja i ocena dokumentacji korporacyjnej procesów, procedur i kontroli wśród klientów i grup krajów.Przyczynianie się do analizy i planowania Modelu Operacyjnego Instrumentów Pochodnych w celu standaryzacji procesów i ustanowienia najlepszych praktyk.Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz działami wsparcia w celu uzyskania kluczowych danych wejściowych do świadczenia usług, rozwiązywania błędów i rozbieżności.Przestrzeganie procedur departamentu i weryfikacja kontrolInformowanie Kierownika Zespołu o dziennym postępie prac oraz statusie zgłoszeń i postępów projektów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

studia podyplomowego związane z Bankowością , min 5 lat pracy w środowisku międzynarodowym, Umiejętność zarządzania zespołem, szkolenia członków zespołu oraz sprawowania nadzoru nad zadaniami zespołu w środowisku związanym z obsługą klienta w dziale transakcji finansowych. Wiedza dot.wyceniania funduszy oraz rozliczania transkacji. Zaawansowana umiejetność obsługi komputera, praktyczna znajmość Microsoft Excel i Word; Dobre zdolności analityczne i numeryczne; Pełna odpowiedzialność za powierzone działania; Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy