kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli ktoś pyta cię o różnicę między wynagrodzeniem a płacą, pojawia Ci się uśmiech na twarzy?
Znasz odpowiedzi na pytania dotyczące podatków lub ubezpieczeń społecznych jak własną kieszeń i potrafisz wyjaśnić je laikowi? Mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego pracowników
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji płacowej
  • Przygotowanie i nadzór nad umowami cywilno-prawnymi
  • Sporządzanie dodatkowych list wypłat
  • Prowadzenie spraw komorniczych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • Wydawanie pracownikom zaświadczeń i innych dokumentów płacowych
  • Wykonywanie zadań wynikających z ustawy o ubezpieczeniach społecznych
  • Kompleksowe rozliczanie składek ZUS
  • Sporządzanie imiennych deklaracji podatkowych
  • Wprowadzenie i obsługa programu PPK
  • Monitorowanie terminów badań wstępnych, okresowych kontrolnych, ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP, oraz prowadzenie ewidencji w tym zakresie
  • Sporządzanie wymaganych zestawień i raportów
  • Udzielanie pracownikom informacji związanej z płacami
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie kadrowo-płacowym
Twój profil:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z bieżącym naliczaniem listy płac pracowniczych i umów cywilnoprawnych oraz swobodnym poruszaniem się w systemie Płatnik i Optima
  • Szybkie przyswajanie wiedzy w zakresie zmian następujących w przepisach z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Odpowiedzialność i samodzielność działania
  • Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami w ramach zróżnicowanych zadań
  • Poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy