kandydatów

Etat Nauczyciel informatyki

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Nauczyciel informatyki
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4998
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie strony internetowej szkoły,administrowanie siecią komputerową szkoły,obsługa techniczna i zabezpieczenie sprzętu komputerowego, multimedialnego i audiowizualnego,konserwacja okresowa i przeglądy,usuwanie awarii, usuwanie błędów z oprogramowania, baz danych itd. bez względu na sposób ich powstania , szybką wymianę uszkodzonych elementów, których koszt pokryje właściciel sprzętu, ewentualnie gwarantinstalowanie nowego sprzętu komputerowego,instalowanie nowego oprogramowania, konfigurowanie połączeń z Internetem oraz udzielanie pomocy pracownikom szkoły w zakresie obsługi sprzętu komputerowego, obsługi programów, zabezpieczaniu danych i innych problemów związanych z obsługą sprzętu komputerowego i multimedialnego,zabezpieczenie sieci, zabezpieczenie systemów, aplikacji, baz danych oraz archiwizacja, kontrola antywirusowadokonywanie koniecznych zakupów w ramach pełnionych obowiązków w uzgodnieniu z dyrektorem szkoły i innych prac zleconych przez dyrektora szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe/ dyplom ukończenia studiów na kierunku informatycznym, kwalifikacje pedagogiczne. Znajomość zagadnień robotyki, grafiki komputerowej, programowania /Python, Java, Blender 3D/. Zaawansowana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy