Etat Od podinspektora do głównego specjalistyw zespole ds. ekonomicznychw departamencie kultury

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od podinspektora do głównego specjalistyw zespole ds. ekonomicznychw departamencie kultury
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4182
OBOWIĄZKI:
Realizowanie całości spraw ekonomicznych dla instytucji kultury prowadzonych oraz współprowadzonych przez Województwo Pomorskie,współpraca z departamentami UMWP i instytucjami kultury prowadzonymi i współprowadzonymi przez Województwo Pomorskie, zastępowanie nieobecnego pracownika w zakresie spraw związanych z działalnością zespołu,wykonywanie prac zleconych przez Dyrektora i Zastępcę Dyrektora Departamentu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe z dziedziny nauk społecznych (ekonomia i finanse, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o polityce i administracji, nauki o zarządzaniu i jakości , nauki prawne), min. 1 rok stażu pracy w jednostce/jednostkach sektora finansów publicznych i/lub w instytucji/instytucjach finansowych, znajomość regulacji prawnych w obszarze finansów publicznych i rachunkowości, w szczególności ustaw: o finansach publicznych, rachunkowości, organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, znajomość ustawy o samorządzie województwa, umiejętność: logicznego i analitycznego myślenia; formułowania i prezentowania wniosków; analizowania dokumentacji finansowej; wyszukiwania oraz analizy danych zawartych w rejestrach, zasobach publicznych oraz danych statystycznych; planowania i organizowania pracy własnej pracy w zespole oraz agregacji obowiązków i przechodzenia z jednego zadania na drugie, samodzielność; elastyczność i gotowość do podejmowania różnych zadań oraz znajomość ogólnych zasad poprawnego formułowania tekstów urzędowych pod względem merytorycznym i kultury komunikacji językowej, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel, Power Point itp.), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Wymagania dodatkowe: szkolenia lub studia podyplomowe z zakresu: rachunkowości, finansów, rachunkowości w jednostkach sektora finansów publicznych,komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy