kandydatów

Etat Specjalista ds. kontrolingu

Firma: Apteki Gemini miejsce pracy: Gdańsk

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontrolingu
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby biznesu,
  • rozwój narzędzi i procesów usprawniających analizę danych,
  • udział w procesie wyznaczania i analizy kluczowych wskaźników efektywności,
  • współudział w sporządzaniu analiz biznesowych, statystyk i prezentacji będących wsparciem do podejmowania decyzji strategicznych,
  • współpraca z innymi działami organizacji.
Twoje umiejętności i doświadczenie:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczno–finansowe,
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu tworzenia analiz oraz podstawy sprawozdawczości finansowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel oraz PowerBI),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość podstaw jednego z języków MDX/DAX będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.