kandydatów

Etat Administrator systemu SAP

Firma: Global Control 5 S.A. miejsce pracy: Gdańsk

Atmosferę pracy tworzą niezwykli ludzie

Dołącz do zespołu Global Control 5 S.A.

na stanowisko:

Administrator systemu SAP

Cel: Zapewnienie efektywności systemu ERP (SAP Business One) poprzez optymalizację i standaryzację działań oraz rozwój i dostosowywanie oprogramowania do zmieniających się potrzeb użytkowników oraz firmy.

 Zadania
  • Doradztwo i wsparcie poszczególnych działów w zakresie wykorzystania systemu SAP Business One,
  • Uczestnictwo w tworzeniu planów rozwoju systemu SAP BO oraz standardów działań w systemie,
  • Kontrolowanie i utrzymywanie spójności danych wprowadzanych do systemu SAP BO,
  • Dostosowanie i edycja standardowych wzorów raportów, wydruków itp.,
  • Tworzenie niestandardowych raportów (np. w oparciu o znajomość Crystal reports),
  • Organizacja szkoleń i warsztatów dla użytkowników systemu SAP,
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych w zakresie funkcjonowania systemu SAP,
  • Przygotowywanie dokumentacji w oparciu o stosowaną metodologię,
  • Administrowanie dostępami do aplikacji,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, które pojawiają się w czasie pracy w systemie SAP BO,
  • Utrzymanie, rozbudowa i udoskonalanie systemu SAP BO,
  • Testowanie oraz kontrola jakości aplikacji w modułach SAP BO,
  • Współpraca i koordynowanie prac dostawcy zewnętrznego systemu SAP BO,
  • Udzielenia wsparcia w rozwiązywaniu problemów związanych infrastrukturą IT firmy.

Wymagania
  • Praktyczna znajomość SAP BO - znajomość powiązań i ich wpływu na poszczególne moduły,
  • Znajomość systemu uprawnień SAP BO,
  • Znajomość Crystal Reports,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Biegła obsługa arkusza Excel,
  • Znajomość języka SQL,
  • Umiejętności analityczne,
Mile widziane
  • Znajomość modułów produkcyjnych zgodnych z systemem MRPII (Beas),
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość infrastruktury IT, administracji IT itp..

Oferujemy:
  • Praca stacjonarna w biurze- możliwość pracy w systemie Home Office
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko prac
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie