Etat Inspektor wojewódzki do spraw kontroli w oddziale kontroli wydziału kontroli

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Inspektor wojewódzki do spraw kontroli w oddziale kontroli wydziału kontroli
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4314
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku: współuczestniczy w przeprowadzaniu kontroli w organach administracji zespolonej oraz jednostkach podległych lub nadzorowanych przez te organy, w służbach niezespolonych oraz organach samorządu terytorialnego, współuczestniczy w przeprowadzaniu kontroli wewnętrznych, przeprowadza wstępną kwalifikację pism/skarg/wniosków/petycji, kontroluje działalność tłumaczy przysięgłych z terenu województwa pomorskiego w zakresie prowadzenia repertoriów i pobierania wynagrodzenia przez tłumaczy przysięgłych oraz gromadzi wzory pieczęci i podpisów, udostępnia do wglądu, listy tłumaczy przysięgłych województwa pomorskiego, monitoruje realizację planów działalności kontrolnej w urzędzie oraz sporządza sprawozdania i analizy w tym zakresie, opracowuje zbiorcze zestawienie rocznych planów kontroli na podstawie propozycji przedstawionych przez poszczególne komórki organizacyjne Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, prowadzi postępowania w zakresie wpisu do rejestru tłumaczy polskiego języka migowego (PJM), systemu językowomigowego (SJM) i sposobu komunikowania się osób głuchoniewidomych (SKOGN).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, znajomość ustaw: o kontroli, o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, znajomość prawa administracyjnego, organizacji i zasad funkcjonowania administracji publicznej. Posiadanie obywatelstwa polskiego. Korzystanie z pełni praw publicznych. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe) wykształcenie: wyższe administracyjne lub prawnicze.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy