kandydatów

Etat Mechanik - diagnosta samochodowy

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Mechanik - diagnosta samochodowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5701
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, testowanie układów sterowania pojazdów samochodowych przy zachowaniu warunków technicznych przewidzianych przez producentów samochodów,wykonywanie napraw i kontroli stanu technicznego pojazdów oraz właściwa obsługa oraz konserwacja urządzeń i wyposażenia technicznego stacji kontroli pojazdów,wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami i diagnostyki pokładowej w pojazdach samochodowych. Praca w zakresie godzin: 7.00 - 19.00. Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

umiejętność diagnostyki pokładowej pojazdu samochodowego przy pomocy komputera serwisowego lub oscyloskopu, umiejętność organizacji pracy własnej, znajomość budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych, uprawnienia Diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów, podstawowa znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 590 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy