Etat Monter urządzeń elektronicznych w części testowej sekcji THT i Testy

Firma: Global Control 5 S.A. miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Produkujemy urządzenia i oprogramowanie niezbędne do automatyzacji budynku i do łatwego zarządzania nim. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

Atmosferę w pracy tworzą niezwykli ludzie.
Dołącz do zespołu Global Control 5 S.A. w Gdańsku
na stanowisko:

Monter urządzeń elektronicznych w części testowej sekcji THT i Testy

Szukamy osoby, która dołączy do naszego Działu Produkcji i jako Monter urządzeń elektronicznych, będzie realizować zadania związane z montażem elementów przewlekanych (THT) i testowaniem produktów elektronicznych w produkcji seryjnej oraz zapewnieniem jakości zgodnie z planami produkcyjnymi.

Zakres obowiązków:

1. Realizacja zadań w zakresie produkcji półproduktów, w tym:

  • Realizacja zadań produkcji seryjnej półproduktów zleconych przez Kierownika Sekcji lub
  • Z-cę Kierownika Sekcji
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, w tym rejestracji czasu realizacji zlecenia.

2. Realizacja zadań z zakresu zapewnienia ciągłości montażu i kontroli jakości półproduktów, w tym:

  • Testowanie produktów z wykorzystaniem komputera
  • Dbałość o sprawność funkcjonowania narzędzi i urządzeń niezbędnych do produkcji
  • Zgłaszanie niesprawności półproduktów w trakcie i po  zakończeniu montażu
  • Realizacja optycznej/manualnej kontroli jakości zmontowanych prototypów
Wymagania:
  • Minimum1rok doświadczenia w produkcji w branży elektronicznej lub pokrewnych
  • Minimum wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy z komputerem – wykorzystanie do obsługi różnych programów stosowanych na produkcji (np. w testowaniu produktów, itp.)
  • Umiejętność ręcznego lutowania elementów przewlekanych (THT)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • Systematyczność
Mile widziane:
  • Znajomość norm związanych z tym obszarem
  • Wykształcenie techniczne, elektroniczne, elektrotechniczne, itp.
  • Dynamizm i umiejętność podejmowania nowych inicjatyw
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, które oferowanymi na całym świecie
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko prac
  • Dostawy świeżych owoców
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie