kandydatów

Etat Technik sieci światłowodowych

Firma: TILT Sp z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 4814964, z dnia 2021-06-10

TILT prowadzi działalność gospodarczą od roku 2010r i od tego czasu zajmuje się budową infrastruktury telekomunikacyjnej dla P4 sp. z o.o. T-MOBILE POLSKA S.A, NETIA S.A., Emitel S.A., Polkomtel Infrastruktura sp. z o.o. w zakresie: budowy, implementacji i transmisji dla stacji bazowych telefonii komórkowej.

Działalność naszej firmy opieramy o wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszej technologii. Pozycję na rynku zawdzięczamy odpowiedzialności i  wykwalifikowanym specjalistom z dziedziny projektowania, kosztorysowania i wykonawstwa.

Zapraszamy na www.tilt.net.pl

W związku z rozwojem firmy TILT poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Technik sieci światłowodowych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • wykonywanie zleconych instalacji kablowych
  • budowa tras kablowych, rurociągów oraz kanalizacji teletechnicznej
  • spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia i pomiary okablowania światłowodowego, teleinformatycznego, elektrycznego
  • udział w odbiorach technicznych i w wizjach lokalnych
  • obsługa awarii sieci

Szukamy równiez osób do przyuczenia się w technologii światłowodowej.

Wymagania

  • obsługa elektro-narzedzi
  • podstawowa znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów światłowodowych
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej
  • doświadczenie w zakresie sieci światłowodowych

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania
  • zapewniamy wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu)
  • szkolenia