kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/23/0849
OBOWIĄZKI:

obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej; planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp.; przyjmowanie i obsługa interesantów; udzielanie informacji interesantom; sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową; obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych); porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej; przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : mile widziane podstawowe umiejętności w obszarze marketingu, dokładność, obsługa pakietu Office oraz innych urzadzeń biurowych [Umiejętność 1] : brdzo dobra organizacja pracy własnej, punktualność, zaanagażowanie, komunikatywność,

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni