kandydatów

Etat Kosmetyczka

Firma: ALVALINE miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 8306262, z dnia 2023-05-30

ALVALINE

Firma ALVALINE to jeden z wiodących centrów medycyny estetycznej w Polsce. Zapewniamy profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do każdego klienta.

W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera i zgrany zespół, co stwarza komfortowe warunki pracy.

W związku z rozwojem naszego centrum ALVALINE poszukujemy energicznych specjalistów od depilacji laserowej do naszej przyjaznej drużyny.

Rozważamy również kandydatów do nowego salonu w Lublinie.

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Spotkanie z klientami, konsultacje, wycena.
  • Przeprowadzenie zabiegów depilacji laserowej na nowoczesnym sprzęcie laserowym.
  • Wypełnianie dokumentacji.
  • Kontrola dostępności materiałów eksploatacyjnych.
  • Utrzymanie czystości w gabinecie.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (najlepiej medyczne).
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego.
  • Biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, komunikatywność, uśmiechnięcie.
  • Tolerancja na stres.
  • Poprawność i dokładność.

Oferujemy

  • Motywacyjne wynagrodzenie w wysokości 6000-9000 netto.
  • Możliwość awansu zgodnie z planem rozwoju.
  • Praca zgodna z harmonogramem, możliwość zatrudnienia na niepełny etat.
  • Przyjazna i zgrana drużyna.
  • Jeśli jesteś odpowiedzialny, kochasz swoją pracę i dążysz do rozwoju zawodowego, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-05-2023
Wyświetleń: 67