kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowych

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Specjalista ds. księgowych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/23/2176
OBOWIĄZKI:

Bieżąca obsługa kadrowa w tym prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów o pracę, ewidencja urlopów. Prowadzenie spraw związanych z procedurą zatrudniania i rozwiązania stosunku pracy pracowników. Organizacja i nadzór nad przeprowadzaniem wstępnych, okresowych oraz kontrolnych badań lekarskich zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Kontrola realizacji harmonogramu czasu pracy pracowników w przyjętym okresie rozliczeniowym, kontrola wykorzystywania urlopów wypoczynkowych. Pozyskiwanie dofinansowań, obsługa umów z przedsiębiorcami, bieżące prace księgowe. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

znajomość zasad rachunkowości, obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Symfonia. Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy