kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Competence Call Center member of TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Dla naszego zespołu w Gdańsku aktualnie poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: Req_00106626
Twoje zadania:
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z obecnymi klientami w twoim portfolio (reklamodawcami)
  • Udzielanie pomocy przed i posprzedażowej
  • Przygotowywanie strategii reklamy internetowej w oparciu o potrzeby klientów
  • Poprawa jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie optymalnego i odpowiedniego dostosowania produktu
  • Korzystanie z różnych narzędzi do komunikacji z klientem i zapewnienie mu drogi do sukcesu
Twój profil:
  • Doświadczenie w sprzedaży i chęć rozwoju umiejętności sprzedażowych
  • Doświadczenie w pracy z różnymi wskaźnikami wydajności i celami sprzedaży
  • Znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Aktywne użytkowanie platform społecznościowych
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją
  • Swoboda w rozmawianiu z klientami poprzez telefon, czat lub e-mail
Oferujemy:
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie od 7000 zł (około 1500 EUR) brutto miesięcznie oraz bonusy sprzedażowe
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie do pracy
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie
  • Premie za polecenie pracowników i program uznaniowy
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami oraz strefą relaksu
  • Prywatna opieka medyczna i zniżki na siłownię