Etat Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim (m/f/d)

Firma: TELUS International Europe miejsce pracy: Gdańsk

*Please note that the position is based in Riga, Latvia and we will help you to relocate

*We can issue a work permit for non-EU citizens, which will allow you to reside and work in our country.

Are you looking to develop your career and take on larger responsibilities in an exciting environment and dynamically growing company?

Then join our team and help us to ensure excellent service standards while making a difference in the world!

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim (m/f/d)
Workplace: Gdańsk
Nr ref.: Req_00102745

Twoje zadania:
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z obecnymi klientami w twoim portfolio (reklamodawcami)
  • Udzielanie pomocy przed i posprzedażowej
  • Przygotowywanie strategii reklamy internetowej w oparciu o potrzeby klientów
  • Poprawa jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie optymalnego i odpowiedniego dostosowania produktu
  • Korzystanie z różnych narzędzi do komunikacji z klientem i zapewnienie mu drogi do sukcesu
Twój profil:
  • Doświadczenie w sprzedaży i chęć rozwoju umiejętności sprzedażowych
  • Doświadczenie w pracy z różnymi wskaźnikami wydajności i celami sprzedaży
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Aktywne użytkowanie platform społecznościowych
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją
  • Swoboda w rozmawianiu z klientami poprzez telefon, czat lub e-mail
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne od 9 000 PLN (około 1 900 EUR) brutto
  • Dodatek relokacyjny dla płynnego przejścia
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie do pracy
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie
  • Wysoce zmotywowany i oddany zespół z płaską hierarchią i nieformalną kulturą
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
Please remember to enter the following clause: I hereby give consent for my personal data included in my offer to be processed for the purposes of recruitment, in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments).