kandydatów

Etat Pracownik biurowy Contact Center

Firma: GRUPA MAKURAT miejsce pracy: Gdańsk

Grupa Makurat to najlepsi specjaliści, doskonali fachowcy, a także najwyższe standardy.

Pracownik biurowy Contact Center
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa kanałów kontaktu z klientem (telefon, e-mail, chat, social media)
  • kontakt z obecnymi klientami w celu umówienia wizyty w serwisie, przedstawienia oferty, poinformowania o aktualnym statusie naprawy
  • rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz umiejętny dobór rozwiązań
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • obsługa systemów CRM
  • współpraca z różnymi działami firmy
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość
  • umiejętność aktywnego słuchania, swoboda w kontakcie z ludźmi
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • gotowość do pracy zmianowej
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w formie komunikatywnej mile widziana
Oferujemy:
  • wdrożenie i system szkoleń
  • korzystne rabaty pracownicze
  • system premiowy
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zgrany team
  • miłą atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych
  • udział w fantastycznych spotkaniach integracyjnych
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie.