kandydatów

Etat Warehouse Senior Operator

Firma: Polpharma Biologics miejsce pracy: Gdańsk

Warehouse Senior Operator
Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoja Rola

Obsługa gospodarki magazynowej w Polpharma Biologics. Zapewnienie terminowej realizacji zadań związanych z przyjęciem dostaw, składowaniem, kompletacją i wydaniem materiałów.

Twoje zadania

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą magazynów: przyjęcie dostaw, kompletacja zapotrzebowań, wydawanie materiałów, transfer materiałów pomiędzy lokalizacjami, czynności inwentaryzacyjne, higiena obszarów magazynowych
    • Postępowanie zgodnie procedurami wewnętrznymi oraz przestrzeganie zasad GMP
    • Wsparcie procesu wdrożenia nowych operatorów
  • Przygotowywanie dokumentów oraz raportów związanych z zarządzaniem stanami magazynowymi
    • Ścisła współpraca z innymi pracownikami PB w zakresie zadań związanych z gospodarką magazynową
    • Dbanie o higienę i uporządkowanie obszaru magazynu
    • Bieżące raportowanie przełożonemu postępu prac i statusu wykonywanych zadań
    • Informowanie przełożonemu o wszelkich nieprawidłowościach, statusie wykonywanych zadań i podjętych decyzjach
    • Eskalowanie problemów w przypadku braku rozwiązania

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w obsłudze procesów związanych z gospodarką magazynową
  • Znajomość obsługi terminali radiowych i czytnika kodów kreskowych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność obsługi wózka paletowego

Oferujemy

  • Pracę w firmie która, jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com