kandydatów

Etat Brygadzista do prowadzenia prac monterskich

Firma: PPUH RUROSERW INŻ. RYSZARD SZMIT miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 8170983, z dnia 2023-04-24

Brygadzista do prowadzenia prac monterskich

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • praca przy realizacji zadań rurarskich i mechanicznych na statkach w stoczniach i portach polskich

Wymagania

  • umiejętność  koordynacji i organizacji pracy
  • bieżąca kontrola i nadzór podległych pracowników
  • znajomość prac rurarsko-mechanicznych okrętowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w różnych formach
  • rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę w pracy