kandydatów

Etat Sales and Marketing Specialist

Firma: NES Fircroft miejsce pracy: Gdańsk

Dla naszego klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko

Sales and Marketing Specialist
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków:
  • Poszukiwanie i nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem poprzez różne kanały - Social Media, LinkedIN, kontakt telefoniczny, email,
  • Prezentacja oferowanych usług,
  • Wsparcie w przygotowaniu i przesłaniu informacji o firmie,
  • Pomoc w rozwoju firmy przede wszystkim na zachodzie Europy,
  • BD Calls.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz j. niemieckiego,
  • Umiejętność rozpoznawania i definiowania potrzeb klientów,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Analiza bieżących wyników oraz wyproacowywanie nowych propozycji i rozwiązań,
  • Chęć rozwoju zawodowego w branży automatyki przemysłowej,
  • Samodyscyplina i zaangażowanie,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Elastyczne warunki pracy,
  • Pracę hybrydową,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.