kandydatów

Etat Starszy Specjalista / Ekspert Kontrolingu

Firma: Polpharma Biologics miejsce pracy: Gdańsk

Starszy Specjalista / Ekspert Kontrolingu
Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Jako Starszy Specjalista/Ekspert będziesz brał udział w procesie przygotowywania budżetów, planów i prognoz finansowych, kontrolowanie ich realizacji, sporządzanie raportów oraz analiz finansowych i ekonomicznych w zakresie projektów badawczo-rozwojowych. Poziom stanowiska dopasujemy do twojego doświadczenia.

Twoje zadania
  • Przygotowaniem budżetów, raportowani oraz analiza finansowa w obszarze R&D – projekty badawczo-rozwojowe
  • Merytoryczne wsparcie klientów wewnętrznych w zagadnieniach finansowych
  • Interpretacja oraz analiza odchyleń od budżetu
  • Prowadzenie procesu zamknięcia miesiąca, przygotowywanie rezerw oraz innych wyliczeń
  • Ocena zgodności księgowań z przyjętymi zasadami
  • Bieżąca obsługa i rozwój narzędzi finansowych i controllingowych
  • Udział w ciekawych projektach finansowo-biznesowych (np. dashboardy KPI, rozwój systemu ERP, wdrożenie systemu skonsolidowanego raportowania)
Jeśli posiadasz
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe, bankowość; preferowany kontroling lub rachunkowość)
  • Minimum 3 lat doświadczenia w kontrolingu operacyjnym w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP, a także w zarządzaniu projektami od strony finansowej,
  • Bardzo dobrą znajomości j. angielskiego oraz MS Office, szczególnie Excel
  • Staranność i rzetelność w działaniu
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi i staranności w działaniu
Oferujemy
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe ( prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i międzynarodowym zespole
  • Dodatkowy dzień wolny
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com