kandydatów

Etat Ekspert Projektów Inżynieryjnych

Firma: Polpharma Biologics miejsce pracy: Gdańsk

Ekspert Projektów Inżynieryjnych
Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie projektami CAPEX i komunikowanie definicji, kamieni milowych, harmonogramu oraz statusu projektu.
  • Ocenianie i zatwierdzanie zmian, które mają znaczny wpływ na zakres, budżet lub harmonogram projektu.
  • Raportowanie i prezentowanie przed wyższym kierownictwem statusu projektu oraz harmonogramu.
  • Definicja zadań i wymaganych zasobów.
  • Zebranie i zarządzanie zespołem projektowym
  • Prowadzenie procesu zbierania oraz weryfikacji potrzeb remontowych i inwestycyjnych dotyczących budynków i systemów/instalacji w Polpharma Biologics.
  • Przygotowanie specyfikacji materiałów i robót.
  • Przygotowanie procesu zakupowego materiałów i robót.
  • Śledzenie wyników wykonanych prac.
  • Organizowanie i nadzór nad wykonawstwem robót budowlanych/remontowych.
  • Nadzór nad terminowością realizacji robót budowlanych i remontów zgodnie z zawartymi umowami, przeprowadzanie okresowych analiz przebiegu prac.
  • Prowadzenie spotkań oraz dokumentowanie czynności do wykonania i ich statusu.
  • Przestrzeganie oraz zapewnienie przestrzegania pracy zgodnie ze standardami BHP.
  • Koordynowanie dyskusji technicznych z zespołem projektowym.
  • Godne reprezentowanie firmy.
  • Współpraca z wszystkimi zespołami Departamentu Operacji Technicznych, Departamentu Jakości, Departamentu TR&D oraz wszystkimi innymi grupami w Polpharma Biologics S.A.

Jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w Zarządzaniu Projektami Inżynieryjnymi w przemyśle farmaceutycznym.
  • Znajomość wymogów dotyczących cGMP i FDA.
  • Mocne osiągnięcia w zakresie terminowego dostarczania projektów i zarządzania całym cyklem życia projektu.
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Obsługa programów MS Office, Microsoft Project.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Wysoka organizacja pracy i ukierunkowanie na wyniki
  • Umiejętność zgłaszania potencjalnych problemów związanych z projektem zainteresowanym stronom.
  • Pełna świadomość statusu finansowego i stopnia realizacji harmonogramu przydzielonych projektów.
  • Umiejętność identyfikowania i ograniczania ryzyka (Zarządzanie ryzykiem w projekcie).
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com