kandydatów

Etat Operator Produkcji

Firma: Polpharma Biologics miejsce pracy: Gdańsk

Operator Produkcji
Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • Wykonywanie czynności związanych z procesem wytwarzania produktów biotechnologicznych
  • Kontrola i obsługa urządzeń zgodnie z obowiązującymi w firmie instrukcjami oraz procedurami
  • Monitorowanie procesu - analiza parametrów pod kątem ich zgodności z dokumentacją technologiczną oraz wewnętrznymi wymaganiami
  • Reagowanie na nieprawidłowości procesowe zgodnie z procedurami
  • Przestrzeganie zasad GMP (Dobrej Praktyki Wytwarzania)
  • Praca w standardach o podwyższonym reżimie higienicznym

Jeśli posiadasz:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji procesowej
  • Doświadczenie w pracy operatora produkcji (branża: kosmetyczna, farmaceutyczna, żywnościowa lub pokrewne)
  • Znajomość MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, 12-godzinnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zasad i doświadczenie w pracy zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania cGMP
  • Wykształcenie techniczne, chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego
  • Umowę o pracę
  • Możliwe zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy

 Nie musisz znać się na biotechnologii, aby móc zostać operatorem produkcji leków biotechnologicznych w naszej firmie - wszystkiego Cię nauczymy krok po kroku. Zapraszamy do naszego zespołu!

Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com