kandydatów

Etat Specjalista ds. Utrzymania Relacji z Klientami

Firma: Kone Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Specjalista ds. Utrzymania Relacji z Klientami
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • głównym celem tej roli w dziale Obsługi Klienta jest budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z naszymi klientami;
  • aktywny kontakt telefoniczny w celu weryfikacji satysfakcji z obecnej współpracy oraz badanie potrzeb klientów pod kontem rozwijania kooperacji i dostarczanych usług;
  • analiza danych o dotychczasowej współpracy i wykonywanie na tej podstawie telefonów do klientów.
Czego oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub pracy z klientem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobre umiejętności komunikacji;
  • Umiejętność aktywnego słuchania i weryfikacji potrzeb klienta;
  • Zorientowanie na cel;
  • Samodzielność w organizacji swojej pracy.
Co oferujemy:
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju na nowo tworzonym stanowisku i wpływu na kształtowanie tej roli w organizacji;
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kafeteryjny system benefitów MyBenefit (włączając Multisport), program wsparcia pracowników.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"