kandydatów

Etat Specjalista ds. Płac

Firma: Aluship Technology Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Specjalista ds. Płac
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentacji personalnej,
  • Samodzielne sporządzanie listy płac i naliczanie wynagrodzeń, zasiłków oraz wszelkich innych świadczeń dla pracowników jak również współpracowników w ramach umów cywilnoprawnych,
  • Przygotowanie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej,
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, informacji, raportów i innych dokumentów m.in. do ZUS, US, GUS, PFRON,
  • Realizację zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US,
  • Obsługa PPK
  • Sporządzanie zestawień, raportów kadrowych i płacowych wg potrzeb,
  • Rozliczanie delegacji i oddelegowania pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczących ewidencji i rozliczania czasu pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji oraz dokonywanie rozliczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Obsługa pracowników pod względem dokumentacji płacowej (zaświadczenia o zarobkach, zaświadczenia do emerytur i rent)
  • Udzielanie pracownikom podstawowych informacji z zakresu prawa pracy i zagadnień kadrowych.
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowo-płacowej firmy
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • Znajomość systemu Symfonia Kadry i Płace warunek konieczny
  • Znajomość obsługi programu Płatnik
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność efektywnej i samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Odpowiedzialność i wysoka etyka pracy
  • Obowiązkowość i systematyczność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość rozliczania delegacji polskich i zagranicznych oraz oddelegowania pracowników
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna