kandydatów

Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Budowy Sieci

Firma: PLAY miejsce pracy: Gdańsk

Praktykant / Praktykantka w Zespole Budowy Sieci
Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • Obsługa dokumentacji projektowej (zamawianie, skanowanie, wprowadzanie do baz danych, obsługa korespondencji zwrotnej itp.)
  • Weryfikacja aktualności baz danych
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie zarządzania dokumentacją techniczną i procesową
  • Kontakt z podwykonawcami
  • Wsparcie zespołu inwestycyjnego w realizacji codziennych zadań
  • Współpraca z działami technicznymi, administracyjnym oraz prawnym
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki: administracja)
  • Jesteś dostępny min. 30 godzin tygodniowo
  • Dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (projekty elektryczne, warunki techniczne przyłączenia) - dodatkowy atut
  • Jesteś dokładny i sumienny
Oferujemy:
  • Płatne praktyki na okres trzech miesięcy (w oparciu o umowę o praktykę absolwencką)
  • Odbycie praktyk w trybie stacjonarnym w naszym biurze w Gdańsku (ul. Arkońska 6)
  • Zdobycie cennego doświadczenia – zapewniamy szkolenia i wsparcie specjalistów pracujących w Pla
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Wynagrodzenie
  • Możliwość łączenia pracy z nauką
  • Narzędzia pracy (laptop, modem)
  • Zadania pozwalające poznać procesy biznesowe
  • Dużą dawkę wiedzy od ekspertów
  • Wsparcie od pierwszego dnia pracy
  • Szansę na nawiązanie współpracy w przyszłości