kandydatów

Etat Dyrektor Rozwoju Biznesu

Firma: BAVUS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Gdańsk

Dyrektor Rozwoju Biznesu
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • promowanie usług utrzymania czystości oraz ochrony osób i mienia
  • tworzenie ofert handlowych oraz baz klientów
  • negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w dziale sprzedaży usług ochrony mienia lub utrzymania czystości
  • łatwości w nawiązywaniu nowych relacji
  • umiejętności negocjacji
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia branżowe
  • uczestnictwo w targach, konferencjach, galach
  • pakiet medyczny
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • atrakcyjny system prowizyjny i premiowy