kandydatów

Etat Pracownik ds. administracji

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Pracownik ds. administracji
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/11047
OBOWIĄZKI:

- obsługa dokumentów wewnętrznych oraz przygotowywanie ich do podpisu, - przyjmowanie i rozdział korespondencji, - wprowadzanie dokumentów księgowych do elektronicznego systemu obiegu dokumentów, - rozliczanie placówek gastronomicznych zgodnie z przyjętymi standardami, - udział w przygotowywaniu i wysyłaniu korespondencji, - pomoc w obsłudze klientów i podwykonawców, w tym odbieranie telefonów i przekazywanie informacji pracownikom, - sporządzanie pism w programie WORD, - udział w sporządzaniu zestawień, sprawozdań, tabel w programie EXCEL, - wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie, - czynny udział w procesie inwentaryzacji. Staż zorganizowano przez GUP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

umiejętność obsługi programu MS Office, skrupulatność, komunikatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy