Etat Projektant Konstrukcji Okrętowych / Structural Engineer

Firma: Conoship International Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7793595, z dnia 2022-12-02

Firma Conoship International powstała w 1952 roku jako centralne biuro projektowe dla grupy Stoczni na terenie Niderlandów. Od lat wspiera Stocznie i Armatorów na całym świecie. Główna siedziba znajduje się w Groningen, a od roku 2020 biuro mieści się również w Polsce.

Razem tworzymy zespól ambitnych pasjonatów, specjalizujących się we wszystkich dziedzinach projektowania statków. Co nas cechuje to innowacyjność i nowoczesne podejście do projektowania.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Projektant Konstrukcji Okrętowych / Structural Engineer

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji okrętowych,
  • wykonywanie dokumentacji koncepcyjnej, technicznej i roboczej,
  • współpraca z innymi projektantami,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane okrętowe),
  • doświadczenie pozwalające na samodzielną pracę na poszczególnych etapach projektu,
  • dobra znajomość oprogramowania Autocad, Cadmatic Hull, Rhinoceros, MS office,
  • znajomość przepisów klasyfikacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej,
  • motywacja, zaangażowanie, chęć rozwoju,
  • umiejętność wykonywania obliczeń na podstawie przepisów klasyfikacyjnych, znajomość innych programów projektowych i obliczeniowych będzie dodatkowym atutem,
  • podstawy administracji programu Cadmatic Hull i Cadmatic Piping będzię dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne i stałe zatrudnienie,
  • umowę o pracę lub kontrakt długoterminy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • udział w projektach koncepcyjnych i innowacyjnych,
  • współpracę z międzynarodowym zespołem,
  • miłą atmosferę w pracy.