kandydatów

Etat Ratownik Medyczny / Pielęgniarka / Pielęgniarz

Firma: Centrum Opieki Serenus miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7725648, z dnia 2022-11-10

W związku z utworzeniem nowej grupy mieszkalnej w domu opieki poszukujemy osoby na stanowisko:

Ratownik Medyczny / Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • dbanie o bezpieczny i komfortowy pobyt naszych Mieszkańców,
  • kompleksowa opieka pielęgniarska nad Mieszkańcem,
  • rozkładanie, podawanie leków, pobieranie materiału do badań oraz wykonywanie testów diagnostycznych,
  • współpraca z lekarzami i personelem opiekuńczo – terapeutycznym w celu zapewnienia mieszkańcowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki, (m.in.: umawianie wizyt lekarskich)
  • prowadzenie stosownej dokumentacji,
  • udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych, współdziałanie w rozwiązywaniu problemów życiowych mieszkańców, kształtowanie wśród mieszkańców więzi koleżeńskich, tworzenie warunków domowych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie medyczne lub wykształcenie wyższe pielęgniarskie/ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu ratownika medycznego lub ukończenie szkoły wyższej lub wyższej szkoły zawodowej na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne i uzyskanie tytułu licencjata lub magistra,
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu,
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

Pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku pracy muszą posiadać aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy (8/12/24h), możliwość pracy w godzinach nocnych,
  • pracę w nowo powstałej placówce, gwarantującej bardzo dobre warunki pracy,
  • udział w tworzeniu wyjątkowego Domu, popartego ponad 160-letnim doświadczeniem Diakoneo,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę.