Etat Konsultant Medyczny - Technik Farmacji / Fizjoterapeuta

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7706712, z dnia 2022-11-03

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy największy detalistą na rynku sprzedaży wyrobów medycznych dla Diabetyków. Skupiony na kanale online, obecny również w sprzedaży tradycyjnej w postaci kilkunastu sklepów stacjonarnych.

Jesteśmy liderem w swoim segmencie, działamy na bardzo perspektywicznym i szybko rosnącym rynku. Rozwijamy się znacznie szybciej niż nasza konkurencja i szukamy osób, które podzielą entuzjazm naszych pracowników, pomogą nam być jeszcze lepszym w tym co robimy, a równocześnie spełnią się we wdrożeniu własnych pomysłów i strategii.

Konsultant Medyczny - Technik Farmacji / Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy Fizjoterapeuty, Technika Farmacji z aktywnym PWZ (warunek konieczny) do Sklepu Medycznego w Gdańsku.

Punkt funkcjonuje od poniedziałku do piątku.

Praca skupia się na wsparciu Pacjentów poprzez realizację wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

Na początku współpracy- preferujemy umowę zlecenie, następnie umowę o pracę.

Wymagania

  • Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Pacjenta,
  • Aktywne PWZ,
  • Doświadczenie w pracy przy realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne- eZWM,
  • Praktyczna znajomość zagadnień refundacyjnych,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie i zorientowanie na sukces firmy.
  • Komunikatywność i dobry kontakt ze współpracownikami oraz kontrahentami firmy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia produktowe,
  • Umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Pracę w firmie zaspokajającej realne potrzeby klientów.