kandydatów

Etat Serwisant ekspresów do kawy

Firma: Coffee Partner Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7669464, z dnia 2022-10-24

Coffee Partner Sp. z o.o.

Coffee Partner Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem z siedzibą w Marysinie pod Warszawą. Od 2004 r. specjalizujemy się w dostarczaniu kawowych rozwiązań dedykowanych biurom, zakładom pracy oraz branży HoReCa.

15 lat doświadczenia w branży wynajmu i dzierżawy ekspresów do kawy, automatów vendingowych oraz dystrybutorów wody.

Serwisant ekspresów do kawy

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Codzienna naprawa i konserwacja ekspresów do kawy i urządzeń kawowych na podległym terenie
  • Montaże i demontaże urządzeń
  • Serwis urządzeń w przypadku awarii
  • Szkolenia pracowników Klientów dotyczące użytkowanych przez nich urządzeń
  • Raportowanie wyników do biura

Wymagania

  • Doświadczenie techniczne (nie jest wymagane, ale preferowane)
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Kultura osobista
  • Dobra obsługa komputera w tym systemy Windows

Oferujemy

  • Miłą atmosferę w pracy
  • Liczne szkolenia zawodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Rodzaj umowy wygodny dla pracownika
  • Samochód służbowy
  • Stabilne zatrudnienie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-10-2022
Wyświetleń: 109