kandydatów

Etat Pracownik biurowy (naliczanie wynagrodzeń)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Pracownik biurowy (naliczanie wynagrodzeń)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/8746
OBOWIĄZKI:

Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla umów o pracę i umów zlecenie, księgowanie list płac i rozliczanie kont księgowych dotyczących wynagrodzeń. Obsługa programu Płatnik, obsługa zajęć komorniczych oraz innych potrąceń. Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT. Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, delegacji, sporządzanie raportów i sprawozdań dotyczących wynagrodzeń. Analizowanie i ulepszanie procesu naliczania wynagrodzeń, odpowiadanie na zapytania pracowników oraz innych działów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość programu MS Excel, mile widziane: Płatnik oraz Symfonia. Zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy z dużą skalą danych. Odpowiedzialność za poprawność i terminowość powierzonych zadań. Mile widziane wykształcenie o profilu: rachunkowość, finanse, matematyka lub informatyka. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze naliczania wynagrodzeń.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy