kandydatów

Etat Sprzedawca / Asystent klienta

Firma: Karl Lagerfeld Retail miejsce pracy: Gdańsk

At Karl Lagerfeld, we are guided by the motto: "Embrace the present and invent the future." The modern fashion house KARL LAGERFELD shares the creative vision and design aesthetics of its iconic founder Karl Lagerfeld. We are the only fashion house that bears the name of Karl and we strive to fulfill this responsibility in everything we do, every day, with the greatest joy and passion. Our headquarters in Paris and Amsterdam are the place for highly diverse and committed KARL team members from more than 25 countries. Together, we strive to create stories and product concepts that connect with Karl's world and its iconic attributes.

The distribution of women's clothing, handbags, small leather goods and underwear takes place directly from our headquarters in Amsterdam. Men's clothing, footwear, fragrances, glasses and more are created in cooperation with best-in-class licensed partners. We reach our consumers multi-channel, ensuring the integration of online and offline sales. To increase the engagement of our consumers, we are growing with more than 200 KL stores around the world, our premium wholesale partners and a thriving flagship KARL.COM store that reaches 96 countries. Our online sales now account for more than 30% of our total income, based on full-price sales. We are a dynamic, fast-growing company, whose foundations are based on professionalism and strong values. At KARL LAGERFELD, we work to the highest standards of sustainability and integrity in all areas of our business. In 2019, KARL LAGERFELD joined the Fashion Pact, a global sustainability initiative that aims to take steps in three areas: global warming, biodiversity and ocean conservation, as a founding member.

Sprzedawca / Asystent klienta
Miejsce pracy: Gdańsk

STANOWISKO

Do naszego sklepu w Gdansk poszukujemy kandydata na stanowisko Sprzedawcy / Asystenta klienta w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Sprzedawca / Asystent klienta zapewnia doskonałą i przyjazną obsługę poprzez ocenę potrzeb klienta i zapewnienie mu pomocy. Osoba pracująca na tym stanowisku wie, jak powitać, sklasyfikować i zakończyć obsługę każdego klienta. Sprzedawca / Asystent klienta współpracuje z Kierownikiem sklepu i innymi pracownikami, mając na względzie zaspokojenie potrzeb klientów. Do obowiązków każdego Sprzedawcy / Asystenta klienta należy również zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy i zakupów.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

Zadowolenie klienta

Obejmuje to zapewnienie doskonałej obsługi, która wytworzy pozytywne wrażenia u klienta i wygeneruje powiązanie z pozytywnym środowiskiem pracy.

  • Nieustanne wykazywanie się szczerą chęcią pomocy klientom
  • Budowanie i umacnianie lojalności klientów przy użyciu narzędzi dostępnych w naszej firmie, takich jak karty dla osób z listy mailingowej i księgi klientów
  • Zapewnienie dodatkowych informacji i realizacja ponadobowiązkowych działań w celu zadowolenia klienta
  • Oferowanie produktów alternatywnych w przypadku gdy żądany produkt nie jest dostępny
  • W profesjonalny sposób reaguje na skargi, przekazując je swojemu przełożonemu

Znajomość produktu

Obejmuje to doskonalą znajomość produktu, co przenosi się na jakość świadczonych usług.

  • Obszerna wiedza na temat trendów i tkanin (skład, terminologia, pielęgnacja odzieży, style itp.)
  • Maksymalnie wykorzystuje potencjał produktu do napędzania sprzedaży

Napędzanie sprzedaży

Wiąże się to z doskonałą znajomością biznesu, co zapewni wzrost sprzedaży.

  • Przekazywanie Kierownikowi sklepu informacji o produktach, które się sprzedają
  • Budowanie bazy stałych klientów
  • Znajomość najlepiej i najwolniej sprzedających się produktów w celu poprawy sprzedaży ogólnej

Utrzymanie bezpieczeństwa, ochrony i integralności

Obejmuje to przestrzeganie wszystkich procedur oraz zachowywanie bezpieczeństwa.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa na wszystkich alejkach
  • Zapewnienie bezpieczeństwa magazynu
  • Take appropriate steps when other colleagues are acting in a dangerous way
  • Compliance with all loss prevention procedures
  • Taking action to limit losses
  • Treating all colleagues and clients with respect

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie co najmniej na poziomie licencjatu
  • Minimum 2 lata doświadczenia w handlu detalicznym przy stopniowo zwiększającym się zakresie odpowiedzialności w branży marek współczesnych / luksusowych
  • Rozległe doświadczenie i umiejętność zapewnienia obsługi klienta na wysokim poziomie w sprzedaży detalicznej marek
  • Honesty, openness and constructiveness in communication
  • Participating in an inclusive culture for a variety of styles and talents and striving for a clear goal
  • Demonstrating flexibility and innovation in recognizing and responding to a changing business environment
  • A candidate for this position should love working with international clients.