kandydatów

Etat Projektant Architektury Okrętu

Firma: StoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7565985, z dnia 2022-09-23

Jesteśmy  biurem projektowym z 25 letnim doświadczeniem, specjalizującym się w realizacji  projektów statków, obiektów pływających, obiektów offshore, systemów okrętowych,instalacji lądowych i konstrukcji stalowych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Architektury Okrętu

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Wykonywanie planów architektonicznych takich jak: plany generalne, izolacji, p-poż, ewakuacji, widoczności i inne, dla jednostek pływających, morskich obiektów specjalnych, w tym obiektów offshore, na etapie projektu klasyfikacyjnego oraz roboczego.

Współpraca z Towarzystwami Klasyfikacyjnymi oraz ze stocznią, podczas budowy jednostek w zakresie architektury okrętu i wyposażenia wnętrz.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy kilkuletniego doświadczenia w wykonywaniu planów architektonicznych takich jak: plany generalne, izolacji, p-poż, ewakuacji, widoczności i inne, dla jednostek pływających, morskich obiektów specjalnych w tym obiektów offshore, na etapie projektu klasyfikacyjnego oraz roboczego.

Oczekujemy ogólnej znajomości przepisów SOLAS/Administracji/Towarzystw Klasyfikacyjnych i innych standardów stosowanych w architekturze okrętu oraz umiejętności w ich stosowaniu.

Atutem kandydata będzie doświadczenie we współpracy z Towarzystwami Klasyfikacyjnymi oraz ze stocznią podczas budowy jednostek w zakresie architektury okrętu, wyposażenia wnętrz oraz umiejętność stosowania okrętowych standardów architektonicznych.

Oczekujemy znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, która będzie wykorzystywana do współpracy z Towarzystwem Klasyfikacyjnym, Armatorem i Stocznią.

Mile widziana jest umiejętność pracy koncepcyjnej przy projektowaniu różnego rodzaju jednostek pływających oraz  umiejętność wykonywania prostych wizualizacji (2D oraz 3D).

Oferujemy

StoGda oferuje pracę w doświadczonym zespole, co umożliwia dalszy, zawodowy, rozwój kandydata, jak również pracę przy realizacji ambitnych i ciekawych projektów.

Oferujemy: umowę o pracę, indywidualne podejście do kandydata, opiekę medyczną, wspieranie rekreacji, lekcje języka angielskiego oraz bezpłatny parking przy siedzibie biura.