kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjno-handlowych

Firma: PRBKiH Hydrokan Sp. z o. o. miejsce pracy: Gdańsk

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw
na świecie zajmujących się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny już od 30 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w blisko 50 miastach na terenie całej Polski.
W związku z dalszym dynamicznym rozwojem na rynku Polskim obecnie poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjno-handlowych

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • Bieżąca obsługa klientów.
  • Przygotowywanie umów i zleceń.
  • Ofertowanie usług, planowanie ich realizacji oraz udział w procesie handlowo-logistycznym.
  • Monitorowanie danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów oraz działań konkurencji.
  • Obsługa systemów informatycznych funkcjonujących w Spółce .
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie Spółki oraz kreowania wizerunku firmy i polityki sprzedaży.
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd.
  • Współpraca z innymi działami Firmy oraz Spółkami w Regionie.
Wymagania:
  • Posiadasz wyższe wykształcenie.
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Potrafisz pracować pod presją czasu.
  • Wykazujesz się samodzielnością w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Potrafisz pracować z zespołem rozproszonym terytorialnie.
  • Jesteś zaangażowany w realizację wytyczonych celów.
  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny oraz sportowy).
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-08-2022
Wyświetleń: 141