Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Sprzedawca / Kasjer

Firma: Biuro Handlowe Kaspo sp zoo miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7444770, z dnia 2022-08-25

Biuro Handlowe Kaspo sp zoo

sklep www.mamaija.pl

Sprzedawca / Kasjer

Miejsce pracy: Gdańsk

 

Opis stanowiska

  • Praca na kasie fiskalnej
  • Praca od poniedziałku do piątku od 10-20, soboty 10-19 i niedziele handlowe

Wymagania

  • Od kandydata oczekujemy miłego usposobienia, dyspozycyjności, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i doświadczenie w handlu mile widziane.

 

Oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę,
  • Premiowane wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Pozostałe oferty pracy w firmie Biuro Handlowe Kaspo sp zoo
Etat Doradca Klienta w firmie: Biuro Handlowe Kaspo Sp zoo miejsce pracy: Gdańsk 11-04-2022
Etat Doradca Klienta w firmie: Biuro Handlowe Kaspo Sp zoo miejsce pracy: Gdańsk 24-02-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-08-2022
Wyświetleń: 111