kandydatów

Etat Koordynator ds. Realizacji Usług

Firma: Netia S.A. miejsce pracy: Gdańsk

Koordynator ds. Realizacji Usług
Miejsce pracy: Gdańsk
KG/KDRU/MŁ/6418
Opis stanowiska
  • Koordynacja oraz weryfikacja procesu realizacji usług na sieci własnej.
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu jakości.
  • Kontrola prac w terenie.
  • Obsługa procesu eskalacji.
  • Współpraca z innymi działami oraz partnerami zewnętrznymi.
Wymagania
  • Doświadczenie w zakresie dostarczania usług telekomunikacyjnych na sieci stacjonarnej.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie, komunikatywność oraz systematyczność.
  • Mile widziana znajomość systemów klasy CRM (Clarify, KNC).
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne środowisko pracy.
  • Szkolenia i warsztaty pozwalające na systematyczne podnoszenie kwalifikacji.
  • Pakiet benefitów firmowych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.