Etat Inżynier systemów automatyki – nowy projekt energetyczny

Firma: Grupa GPEC miejsce pracy: Gdańsk

       Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.
www.grupagpec.pl

                                              w TOP10 największych                                       500 pracowników                                  20 benefitów pracowniczych
                                             inwestorów na Pomorzu
Inżynier systemów automatyki – nowy projekt energetyczny

W związku z rozpoczęciem nowych projektów w Grupie GPEC związanych z energetyką przemysłową poszukujemy inżynierów do zespołu projektowego.

TWOJE ZADANIA:
  • praca w zespole projektowym w ramach nowych projektów w Grupie GPEC związanych z energetyką przemysłową
  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemów automatyki w Grupie GPEC
  • inicjowanie zmian oraz realizacja pomysłów, które przyczynią się do rozwoju systemu SCADA
  • programowanie sterowników PLC i tworzenie wizualizacji na panele HMI dla obiektów Grupy GPEC
  • projektowanie systemów telemetrii i automatyki także w zakresie ich współpracy z inteligentnymi rozwiązaniami wspierającymi prace systemu ciepłowniczego (AI)
  • obsługa instalacji AKPiA (w tym projektowanie, specyfikacja i dobór aparatów w ramach zespołu projektowego)
NASZE OCZEKIWANIA:
  • doświadczenie przy projektach związanych z budową średniej wielkości systemów SCADA
  • mile widziane znajomość pakietu ICONICS
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: energetyka, automatyka, elektrotechnika),
  • wiedza z zakresu automatyki oraz wiedza ogólna z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki
  • umiejętność czytania / tworzenia schematów elektrycznych, P&ID
  • umiejętność programowania sterowników PLC (znajomość sterowników GE/Emerson, Siemens S7-1x00, SAIA będzie atutem)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel
  • świadectwa kwalifikacji E i D w gr. I (do 15 kV), świadectwo kwalifikacyjne E i D w gr. II i III będzie dodatkowym atutem
  • zdolności analityczne i organizacyjne
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
OFERUJEMY:
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień
  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • ciekawe zadania i różnorodny zespół
  • dodatkowe 4 dni wolne w roku
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • opiekę medyczną
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-07-2022
Wyświetleń: 105