kandydatów

Etat Technolog oczyszczalni wód zaolejonych

Firma: Remondis Północ Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw
na świecie zajmujących się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny już od 30 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w blisko 50 miastach na terenie całej Polski.
W związku z dalszym dynamicznym rozwojem na rynku Polskim obecnie poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

Technolog oczyszczalni wód zaolejonych

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • Nadzór technologiczny nad procesami realizowanymi na instalacji separacji wód zaolejonych.
  • Wprowadzanie modyfikacji technologii w kierunku modernizacji, stabilizacji i optymalizacji procesu przetwarzania odpadów.
  • Nadzorór nad prawidłowością procesu gospodarowania odpadami.
  • Dbałość o terminowe realizowanie zleceń.
  • Nadzoru i kontroli nad badaniami prowadzonymi w laboratorium zakładowym.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie sposobów zagospodarowania odpadów.
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji procesowej oraz korporacyjnej.
  • Nadzór pracy podległych pracowników.
Wymagania:
  • Posiadasz wyższe wykształcenie w zakresie: inżynierii środowiska, ochrony środowiska, inżynierii komunalnej, sanitarnej, chemii, inżynierii produkcji lub pokrewne.
  • Samodzielnie podejmujesz decyzję i wykonujesz powierzone zadania.
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywne myślenie.
  • Umiejętnie pracujesz w zespole.
  • Jesteś zaangażowany w realizację wytyczonych celów.
  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Masz prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę na samodzielnym stanowisku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy.