kandydatów

Etat Kontroler jakości

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 7282833, z dnia 2022-07-15

Klient portalu Praca.pl

Firma cateringowa w związku z prężnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko do działu kontroli jakości.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • kontrola surowców na zakładzie
  • sporządzanie reklamacji surowców
  • rozliczanie produkcji
  • kontrola standardów higienicznych oraz jakościowych procesu wytwarzania, pobieranie wymazów sanitarnych
  • pobieranie i wysyłanie prób żywności do analiz
  • kontrola rejestrów związanych z księga HACCP oraz GMP/GHP

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie excel
  • doświadczenie w branży spożywczej w dziale kontroli jakości
  • mile widziane wykształcenie technologa żywności
  • umiejętności analitycznego podejścia i umiejętności pracy z dużą liczbą danych

Oferujemy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • na okresie próbnym wynagrodzenie 4000 netto
  • wynagrodzenie rośnie odpowiednio do zaangażowania i osiąganych wyników
  • zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie
  • po okresie próbnym zatrudnienie na współpracy B2B