kandydatów

Etat Specjalista ds. techniczno-administracyjnych

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Dołącz do #ludzieGemini i rozwijaj się w ciekawej i pełnej wyzwań branży. Jako Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Kadr i Płac będziesz pracować w kilkunastoosobowym zespole, który się wspiera, dzieli wiedzą, będziesz mieć realne możliwości rozwoju, wiele wyzwań i inspirujących projektów, w które możesz się zaangażować.

Specjalista ds. techniczno-administracyjnych
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Dokumentacja powykonawcza: analiza, przekazywanie uwag do działu inwestycji, kontrola uwag i ich weryfikacja,
  • Archiwizacja dokumentacji powykonawczej,
  • Aktualizacja dokumentacji,
  • Zebranie dokumentacji potrzebnej do IOT (Instrukcja obsługi technicznej lokalu),
  • Koordynacja okresowych przeglądów instalacji gazowej, kotłów gazowych,
  • Koordynacja niezbędnych przeglądów kominiarskich,
  • Przeglądy UDT: windy, krzesełka, PPOŻ: legalizacja gaśnic, przeglądy hydrantów,
  • Zlecanie prac elektrycznych, m.in. zwiększanie mocy, wymiana WLZ, usterki elektryczne, bilanse oświetlenia,
  • Zlecanie napraw bieżących usterek urządzeń,
  • Współpraca z innymi działami firmy.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Wykształcenie techniczne mile widziane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną i powykonawczą,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność, sumienność,
  • Dobra organizacja własnej pracy.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • Obecność trenera wewnętrznego,
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • Elastyczne podejście do pracy hybrydowej.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.